Ranking lokat listopad 2017

Poniżej przedstawiamy na bieżąco aktualizowany ranking lokat bankowych. W dzisiejszych czasach trudno o dobrą lokatę, która byłaby wysoko oprocentowana, dlatego też zdecydowaliśmy się prowadzić ranking lokat bankowych, aby każdy użytkownik w każdym momencie miał pogląd i wiedział, gdzie najwięcej zarobi. Prosimy o zapoznanie się z naszym rankingiem oraz aktywne komentowanie przedstawionych ofert.

Ranking został zaktualizowany 16.11.2017 roku.

Liczba komentarzy: 4 On Ranking lokat listopad 2017

 • Chyba zapomnieliście napisać że:
  Lokata happy – tylko dla nowych klientów
  BGŻ Optima – tylko pod warunkiem złożenia ROR-u.

  • Panie Robercie, jeśli chodzi o lokatę Happy to ma Pan rację, tylko dla nowych klientów. Ale w przypadku BGŻ Optima się Pan myli. Nie trzeba otwierać ROR.

   Pozdrawiamy
   ZarabiajNaBankach.com.pl

 • Ciekawe propozycje z tymi lokatami muszę przyznać. Jeżeli założę lokatę z pewnym i solidnym oprocentowaniem 4,0 % w skali roku i założę ją na 3 miesiące, wpłacając powiedzmy 10000 zł, to po 3 miesiącach będę mógł wypłacić około 81 zł (miałbym zapewne około 100 zł, ale podatek Belki wynosi podobno 19% od zysku z inwestycji, więc zostaje 81 zł). Muszę się zastanowić nad tym, czy opłaca się inwestować 10000 zł, aby po 3 miesiącach wyciągnąć 81 zł zysku. Jest to warte przemyślenia.

  • Niestety Arol, ale nie ma innych lepszych lokat na rynku, jak tylko będą na pewno pojawią się w naszym zestawieniu.

   ZabariajNaBankach.com.pl

Dodaj komentarz:

Twój email nie będzie publikowany.

Site Footer